Авто Академія

Дорога в автомобільний спорт розпочинається тут!
АВТО АКАДЕМІЯ
Дорога в автомобільний спорт розпочинається тут!


«АВТО АКАДЕМІЯ» – це унікальний проект Автомобільного клубу «Черкаси» та справжній подарунок для студентів усіх навчальних закладів міста та області.

Лише уявіть: вперше в Україні студентські команди зможуть брати участь у професійних автомобільних змаганнях на одному рівні з професійними спортсменами!
Побутує думка, що новачку без грошей та зв'язків потрапити в автоспорт неможливо.

Проект «АВТО АКАДЕМІЯ» створений для того, щоб довести: немає нічого неможливого для тих, хто вірить у свою мрію!
Щоб потрапити до «АВТО АКАДЕМІЇ» потрібно зовсім небагато: знайти справний «ЗАЗ-968», зібрати власну команду та зареєструватися.

Команда складається з пілотів та штурманів (2-3 особи), механіків (2-3 особи) і менеджерів (1-2 особи).

Ну а далі розпочинається найцікавіше!
Сертифіковані інструктори Автомобільного клубу «Черкаси» навчать вас усього, що необхідно знати новачку про автомобільний спорт:

Як відбуваються професійні змагання, як правильно підготувати автомобіль, які навички необхідні пілоту та штурману, і що потрібно знати менеджеру, аби знайти партнерів та спонсорів для своєї команди.
З вами працюватимуть професійні спортсмени, що мають 15-річний досвід в автомобільному спорті.

Ви отримаєте всебічну підтримку та зможете БЕЗКОШТОВНО взяти участь у Національній серії змагань із ралі на серійних авто!
Кожен учасник проекту отримає не лише безцінні знання та досвід, а ще й безліч позитивних емоцій та нових вражень.

А найбільш талановитим та цілеспрямованим ми обов'язково допоможемо зробити свої перші кроки у великий автомобільний спорт!


Хочемо в «АВТО АКАДЕМІЮ»!

Хочете, щоб ваша команда брала участь у проекті, та з гордістю представляла свій навчальний заклад на змаганнях національного рівня? Тоді заповніть цю форму – і ми розповімо, що робити далі!
Made on
Tilda