«AERORING CUP 2018»
Національна серія змагань з ралі на серійних автомобілях
«AERORING CUP 2018»
Національна серія змагань з ралі на серійних автомобілях
Упродовж 2018 року на трасі «AERORING» відбудеться цілих чотири етапи Трофея ФАУ з ралі на серійних авто, об'єднані в кубок «AERORING CUP». Для досвідчених пілотів це не лише можливість отримати бали у загальний залік, а ще й шанс поборотися за додаткові призові місця від організаторів турніру!

Кубок «AERORING CUP»: календар подій на 2018 рік

Кубок «AERORING CUP»: календар подій на 2018 рік
Змагання на трасі AERORING традиційно збирали десятки найсильніших учасників з усієї України. Не став винятком і Кубок «AERORING CUP 2018», який проходить у межах Трофея ФАУ з ралі на серійних авто.
Рідкісне для України асфальтне покриття. Складні, цікаві й динамічні спецділянки. Все це в комплексі приваблює на «AERORING» досвідчених ралістів із Києва, Дніпра, Харкова, Черкас, Полтави, Донецька, Сум та інших міст.
Професійний підхід до проведення перегонів, всебічна інформаційна підтримка та організація проживання – ми створюємо всі умови, щоб наші спортсмени не відволікались на організаційнні моменти та отримували максимальне задоволення від змагань.
Ну а приємним бонусом для всіх учасників та їхніх партнерів стане всебічна медіапідтримка. Кожна подія на трасі «AERORING» отримує максимально широке висвітлення у ЗМІ. А кількість професійних фото та відео після кожних перегонів вимірюється сотнями гігабайт!
Залікові класи
«2WD 1600»
Двигун до 1,6 л. Монопривід
«2WD»
Двигун до 2 л. Монопривід
«2WD OPEN»
Двигун до 8 л. Монопривід
«4 WD»
Двигун до 4,5 л. Полвний привід
«SP 2WD»
Монопривід. Каркас
«SC OPEN»
Без обмежень
Наступний етап
«Славутич Ралі», 4-5 серпня 2018
Залишились питання?
Ми зателефонуємо!
Made on
Tilda